• List Ježiškovi

• Môj drahý Ježiško, pošepkám ti tíško, niečo čo v srdiečku mám...

Aj tento rok sme s našimi najmenšími  písali list Ježiškovi, a podelili sme sa s ním o naše tajné vianočné priania.

• Poďakovanie za sponzorstvo

• ,, Človek nežije iba z lásky, ktorú prijíma, ale hlavne z tej, ktorú daruje.“

/Matka Tereza/

Veľké úprimné ďakujem patrí Cirkevnému gymnáziu sv. Františka Assiského v Levoči za veľkorysosť a poskytnutie sponzorskej pomoci v podobe školských pomôcok pre našu Špeciálnu základnú školu, Fraňa Kráľa 3 v Levoči.

Poďakovanie patrí aj tým, ktorí sa tejto zbierky zúčastnili.

S veľkou radosťou môžeme skonštatovať, že stále existujú ľudia s dobrým srdcom, ochotní pomáhať.

S úctou a vďakou,

vedenie Špeciálnej základnej školy, Fraňa Kráľa 3 v Levoči

• Jeseň

• Každé ročné obdobie je jedinečné, neskutočne krásne.

Dôkazom sú aj tieto prenádherné obrázky, kde si naše deti vychutnávajú šantenie v pestrofarebných jesenných listov  stromov, ktoré sú darom nielen pre život ale aj zábavu.

Z jesenných listov a plodov si ručne vytvorili diela, ktoré zdobia nástenky v triedach.

• Svetový deň potravy

• V mesiaci október si pripomíname Svetový deň potravy.

Žiaci si zopakovali zásady správnej výživy formou prezentácie, omaľovanok  a riešením         problémových úloh.

• Vtáčia búdka

• Na pracovnom vyučovaní chlapci sa popasovali s výrobou vtáčej búdky.

Aj napriek peknému počasiu už teraz musíme myslieť na útočisko pre našich operencov.