• Darujte pre naše občianske združenie 2% z dani

Vážení rodičia a  priatelia,

dovoľujeme si osloviť Vás a poprosiť o finančnú podporu nášho občianskeho združenia.

Okrem darov, ktoré je možné zaslať na účet:   SK74 0900 0000 0051 5342 9900

Slovenská sporiteľňa, a. s., Levoča darujte nám 2% (3%)* podiel dane za rok.

Darované finančné prostriedky budú použité na účely uvedené v stanovách združenia (školské pomôcky, výlety, exkurzie, kultúrno-spoločenské a športové podujatia žiakov, modernizáciu didaktických pomôcok a podobne).

Postup  - ako darovať podiel z dane

1. Ak ste zamestnanec:

• Váš zamestnávateľ Vám vystaví tlačivo: Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej  činnosti.
        • Vypíšete tlačivo: Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby.
        • Obe tlačiva (Potvrdenie a Vyhlásenie) doručte do 30. apríla  na príslušný Daňový úrad poľa miesta bydliska.

V prípade potreby s vyplnením tlačiva (Vyhlásenie...) Vám pomôžeme priamo v škole.

2. Ak si sami robíte ročné zúčtovanie dani, alebo SZČO, právnické osoby:

Vyhlásenie je súčasťou daňového priznania.

Do daňového priznania je potrebné uviesť údaje o prijímateľovi:

IČO:                                 52101720

Právna forma:                   Občianske združenie

Obchodné meno (názov):   Občianske združenie zástupcov detí a priateľov školy Levoča

Sídlo:                               Ulica Fraňa Kráľa

Súpisné/orientačné číslo:   752/3

PSČ:                                054 01

Obec:                               Levoča

* (3%) ak daňovník odpracoval v príslušnom kalendárnom roku minimálne 40 hodín dobrovoľníckej práce a má o tom potvrdenie, ktoré priloží k vyhláseniu.

ĎAKUJEME